Je to možné? Já že píšu blog?

Tak dlouho jsem se k tomu odhodlávala a dnes jsem si řekla, jo, jdu do toho. Stránky mám hotové, většina věcí je nastavená a co teď? Jak mám začít?

Vím, že musím začít psát blog, aby o mě lidé věděli, každý týden (nebo 14 dní- podle toho, jak to stihnuJ) přidávat další užitečné články, aby se moji fanoušci dozvěděli něco nového.  Ale moje otázka stále byla? Čím mám sakra začít?

A protože všechno má svůj čas, i tohle moje ROZHODNUTÍ uzrávalo delší dobu. Ale víte co? Nikdy jsem nic nenapsala, možná kdysi pár dopisů, literaturu jsem odjakživa nesnášela,ale to už je dávno.

Teď je mi 40 a chci začít něco nového, něco, co mě bude posouvat v tomto životě někam dále, objevovat nové věci.

A s tím mi můžete pomoci i Vy. A jak? Jednoduše.

Dejte like mé stránce na FB zde:

https://www.facebook.com/CAZAK.rencanovakova/

( tím se dostane do povědomí více lidí), stáhněte si můj ebook ZDARMA, řekněte o mě svým známým, přepošlete mail přátelům,prostě cokoli z toho uděláte, budu z toho mít velikánskou radost.

A když budu mít radost já, budete mít radost i Vy. Protože já budu generovat spoustu článků, které by se k Vám možná ani nedostaly.

Budou to věci,které jsem já sama ověřila a vyzkoušela na sobě nebo své rodině, i když se jim to někdy moc nelíbí.

A proč to všechno vlastně dělám?

Internet je zahlcen články o čemkoli, ale jak se v tom vyznat? S tím bych Vám chtěla pomoci, dovolte mi to.

Moje parketa je teda strava a zdraví, ostatní věci jdou tak trochu mimo mě:-)

Každopádně moje stránky nejsou dokonalé, je to moje první zkušenost, proto prosím všechny čtenáře, napište mi na email: novakova.re@centrum.cz, pokud něco nebude fungovat, budu Vám moc vděčná.

Renča Nováková

Renáta Nováková
Jsem to prostě já.... Nadšeně propaguji zdravý životní styl, nedržím žádnou dietu, sportuji tak, aby mě to bavilo a přiměřeně svému věku, dělám jenom ty věci, které považuji za správné, snažím se lidem říkat pravdu, i když je to někdy nepříjemné, nesnáším přetvářku.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů najdete zde: http://rencanovakova.cz/gdpr/