Nejvíce Vás zajímají osobní zkušenosti

Často se mě klienti ptají….A co vy, máte nějakou osobní zkušenost?

Mám jich už opravdu hodně, ale často nemám žádné fotky nebo záznamy.

Teď mám příležitost Vám jednu ukázat skoro v přímém přenosu:-)

Bylo to takhle jednou v neděli a měli jsme vyzvednout jeho dceru u její maminky a jet na výlet. Těšil se tak moc, že z toho začal být nějak nervózní, že to třeba opět nevyjde z nějakého nepředvídatelného důvodu (což se občas stalo, že bylo něco najednou důležitějšího a to z obou stran) a tak se jel projet na chvíli na elektrické koloběžce….prý ho to uklidňuje….

Za pět minut ho vidím, jak se vrací po cestě zpět a něco hledá. Napadlo mě všelicos, ale počkala jsem, až přijde a řekne mi to….

Prý vytratil klíče, jak mu koloběžka ujela na mokrém listí, když mu auto nedalo přednost a on se mu snažil vyhnout. Ok, to je v pohodě, klíče našel, ale když přišel blíže, vidím, že je celý mokrý a špinavý. Když přišel ještě blíže, vidím, že je zle. Ruka v krvi, druhá je na tom o trochu lépe. Pak ještě trochu koleno a nějaké šrámy, ale to se zahojí samo, než se ožení…:-)

Nejhůře na tom je pravá ruka, která dost krvácí a vypadá to na pěknou díru v dlani. Nejsme žádní poserové, tak jsme zhodnotili, že se to ošetří a desinfikuje, zaváže a je to.

První pomoc je tedy poskytnuta a může se jet pro Paťku. Odpoledne proběhlo celkem v klidu, byli jsme na parádní procházce v parku i s Kejsi, uvařili jsme dobré jídlo, povídali si a hráli na schovku.

K večeru jsem ale na Rosťovi viděla, že není ve své kůži a je mu špatně. Ono když zažijete nějaké trauma, za což se dá pád z koloběžky ve větší rychlosti považovat, tělo je nějakou dobu v šoku a pak se začne uvolňovat a pak to teprve začne bolet.

Druhá pomoc tedy byla odvázat obvaz, zkontrolovat, jestli to nedělá neplechu a zapnout světelný aplikátor ( B. Light) na Bemeru a postříkat aloe vera sprejem od LR, říkají tomu Emergency sprej. Můžete si objednat u mne:-).

V noci to teprve začalo, zimnice střídala teplotu a vlastně se vůbec nevyspal, celou noc prozvracel. Říká se, že trvá cca 12-24 hodin, než se všechny pochody v těle dají do pohybu a než mozku dojde, že se něco stalo. Sami to asi znáte, když to přeženete s cvičením, bolí to až druhý den ráno.

To ale neznamená, že se uvnitř nic neděje….děje tam toho hrozně moc, to je jasné:-).

Druhý den ráno jel normálně do práce, ale viděla jsem na něm, že mu vůbec není dobře. Ruku jsem ráno zase ošetřila aloe vera sprejem a 2 minuty (nebylo více času) světlo na Bemer. Ještě předtím jsem zapla program 4 na matraci, to je regenerační program a pak ještě intenzitu 10+ pro posílení imunity.

Odpoledne to vypadá takto a uvidíme večer. Budu průběžně informovat, začíná se to pěkně vybarvovat….sledujte můj blog nebo Facebook:-)

Renáta Nováková
Jsem to prostě já.... Nadšeně propaguji zdravý životní styl, nedržím žádnou dietu, sportuji tak, aby mě to bavilo a přiměřeně svému věku, dělám jenom ty věci, které považuji za správné, snažím se lidem říkat pravdu, i když je to někdy nepříjemné, nesnáším přetvářku.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů najdete zde: http://rencanovakova.cz/gdpr/