Velmi mi záleží na tom, jestli jsou se mnou moji klienti spokojeni, protože jenom spokojený člověk může šířit pozitivní myšlenky a předávat je ostatním. Hned tady si můžeš přečíst, jaké reference jsem dostala, jsem na ně moc hrdá.

Bude tu brzy i Tvoje? :-)

Vřele doporučuji a věřím, že každý kdo najde odvahu a vyzkouší si to bude spokojen a překvapen.

Petra Horváthováoperátor

Služby Renči Novákové jsem využil přibližně před rokem. Zprvu jsem byl k těmto věcem velmi skeptický, ale po pár rozhovorech jsem se rozhodl o zkoušku. Řekl jsem si, že jsem v životě už dal spoustu peněz za nepodstatné věci a maximálně se toto zařadí mezi další. Každopádně po první analýze jsem byl mile překvapen zjištěnými informacemi. Rozhodl jsem se tedy pokračovat a dozvědět se více. Po roce spolupráce musím říct, že jsem chybu neudělal:-) . Služby Renči mohu rozhodně doporučit. Pokud vás zajímá zdravý životní styl a vaše tělo, je rozhodně ta správná osoba:-)

Jakub Gryctechnická podpora

Velice jednoduché , efektivní a nadčasové vyšetření. Více rozumět svému tělu je definitivně plus. Tělo se dokáže regenerovat jen je třeba ho podpořit na správném místě. Děkuji Renato. Skvělá práce. Vřele doporučuji všem.

Petr a Barbara Gajdoš

Do Centra zdraví a krásy jsem šla po dlouhém zvažování a váhání. Nakonec jsem byla příjemně překvapena profesionálním, ale zároveň lidským přístupem. Samotné vyšetření bylo taktéž profesionální, přínosné a velmi poučné. Mohu vřele doporučit Renču Novákovou jako poradce v centru..příjemný človíček, který ví co říká.

Jana Samkovámasérka

K Renči jsem šla na konzultaci, protože jsem chtěla zhubnout a dozvědět se také něco tom, jak správně hubnout a hlavně, jak si pak váhu udržet. Dozvěděla jsem se spoustu informací, které jsem na internetu nikde nenašla, ale hlavně jsem si měla s kým popovídat beze studu a měla jsem pocit, že se o mě někdo zajímá. Naučila mě, jak si správně sestavit jídelníček, co všechno by měl obsahovat. Udělala mi jídelní plán na míru, podle kterého se řídím a jídla mi chutnají. Rozhodně ji můžu doporučit.

Iveta Zarembováoperátor ve skladě

Ahoj Reni, tak jsem se s tím vším seznámila a můžu říct jen NÁDHERA :-) Takto dokonale připravené jsem to nečekala. I s nákupním seznamem. Vypadá to nádherně a snad to dokážu i sníst. Ale jelikož jím ráda, tak asi jo!!!!! Ještě jednou moc moc děkuju. Eva

Eva Durichovápečovatelka v domově důchodců