Řekni pápá bolesti břicha

Máš často pocit bolesti pod žebry nebo tě bolí břicho?

Jak to vypadá po jídle, cítíš pálení žáhy a často říháš?

Nebo jsi nafouklý a vypadá to, že brzy praskneš?

Odvracejí se od tebe lidé, protože ti páchne z úst?

Trpíš na urputné akné nebo ekzémy?

 

Jestliže máš tyto příznaky, je velice pravděpodobné, že máš nezvaného hosta:-) A tím může být Helicobacter Pylori.

Co je to ten Helicobacter Pylori?

Helicobacter pylori (jiné označení: Helicobakter, helikobacter, heliobakter, dříve také nesprávně označován jako Campylobacter pylori) je nesporulující gramnegativní paličková bakterie. (wikipedia).

Je to jeden z nejrozšířenějších původců infekce (po zubním kazu) u lidí. Vyskytuje se nejčastěji na povrchu žaludeční sliznice a způsobuje různá onemocnění trávicí soustavy, zejména chronický zánět žaludku, vředy žaludku a dvanáctníku a v extrémním případě až rakovinu žaludku.

V čem je ale největší zákeřnost této bakterie?

Nejdříve vůbec nepoznáš žádné příznaky, což je asi největší problém, protože si můžeš myslet, že jsi jenom něco špatného snědl. Pokud ale běžné zažívací obtíže (bolesti břicha, křeče, zhoršené trávení) trvají delší dobu, měl by ses zamyslet:-)

Pokud je infekce neléčená, můžou trávicí potíže přejít až do krvácení do trávicího traktu a to je potom už vážné. A protože já jsem rozhodně pro prevenci, je lepší to nenechat dojít tak daleko.

Naši klienti přicházejí opravdu často s těmito potížemi a už si nevědí rady, lékařské testy nic neukázaly a oni jsou bezradní.

Pokud přijdeš k nám do Centra na analýzu na Sensitivu, bezpečně zjistíme, jestli máš tuhle nepříjemnou potvůrku v těle a jak moc ti škodí a s čím dalším ještě může souviset.

Poradíme ti, jaké produkty užívat, jak změnit stravu, jak posílit imunitu, aby se Helikobakteru nechtělo u tebe už žít:-)

Chceš se už navždy zbavit obtíží spojených s bolestí břicha a  nebo urputným ekzémem?

Volej, piš….jsme tu pro tebe:-)

Renča

Centrum aplikovaného zdraví a krásy

Ostrava +420 603 925 604

 

 

 

 

 

Renáta Nováková
Jsem to prostě já.... Nadšeně propaguji zdravý životní styl, nedržím žádnou dietu, sportuji tak, aby mě to bavilo a přiměřeně svému věku, dělám jenom ty věci, které považuji za správné, snažím se lidem říkat pravdu, i když je to někdy nepříjemné, nesnáším přetvářku.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů najdete zde: http://rencanovakova.cz/gdpr/