Reportáž z přednášky

Ahoj, jak jsem už předeslala na Facebooku, byla jsem tento týden v Praze na velmi zajímavé přednášce, na kterou mě pozvala kamarádka z Liberce Andrea Březinová, kterou znám asi 3 roky. Už nějakou dobu ji sleduji a vidím, jak profesně roste a moc se mi líbí, co dělá za práci.

Celý život inklinuju k tomu, jak mě fascinuje lidské tělo a kolikrát jsem litovala, že mě nevzali na „zdravku“. Ale to mi vůbec nebrání v tom, abych se dále sama vzdělávala a taky to dělám. Začalo to stravou, ale protože ráda řeším souvislosti, dostávám se stále hloub do fungování lidského těla a také proto jsem věděla, že na tu přednášku prostě musím:-)

Úvodní obrázek jsem vybrala schválně, protože se mi líbí znázornění buněčného metabolismu. A protože tohle téma je spíš pro lékaře, pokusím se to vysvětlit jednodušeji.

Náš organismus se dá přirovnat ke kamnům. Když do kamen přidáváme dřevo nebo jiné palivo a zároveň tam má přístup kyslík, oheň hoří a dává nám teplo. Podobně je na tom také tělo. Když buňkám dodáváme palivo, v ideálním případě kvalitní palivo v podobě kvalitních potravin a zároveň dýcháme, čímž dodáváme kyslík, buňky vyrábí energii a my jsme veselí a jsme zdraví. Zároveň ale tak jako z kamen musíme vysypávat popel, tak i tělo bychom měli pravidelně čistit, protože buněčný metabolismus, to je denně spousta odpadních látek. A to už každý nedělá.

Pokud ovšem pravidelnou očistu neděláme, v těle se odpad hromadí. Protože i když máme každý své detoxikační orgány jako jsou játra nebo ledviny, často na svou práci nestačí a měli bychom jim pomoci. Takže pokud tělo samo nestačí odvádět odpadní látky z těla, logicky se někde musí usadit. U každého je to jinak, často se to usadí tam, kde je nějaké oslabené místo a vznikají zánětlivé procesy. Někomu v kloubech, někomu zase v mozku nebo na srdci, dalšímu zase v samotných cévách.

Čistota těla a odvádění odpadních látek také závisí na tom, jak nám pracují vlásečnice. Jsou to ty nejmenší cévy v těle, které propojují tepny a žíly a podle výzkumů jich máme v těle cca 95 000 – 100 000 km. To je bomba, že?

A proto je na jejich dobré funkci závislých spousty procesů v těle. Tím vás nebudu zatěžovat, to si můžete najít sami na netu, pokud vás to zajímá:-)

A teď se konečně dostávám k jádru pudla, a to k přístroji Bemer, který nám pomáhá rozhýbat ty malinkaté žíly v těle, pokud jsou líné ( z jakéhokoli, třeba zdravotního důvodu) nebo mají nějaký problém:-)

Nebudu vás napínat a rovnou napíšu, co BEMER všechno umí.

BEMER dokáže zlepšit omezené prokrvení těch nejmenších cév, a tím pádem podpořit tělu vlastní svépomocné ozdravovací a regenerační procesy. V praxi to znamená, že vlásečnice začnou pracovat tak, jak by měly, kdyby byly zdravé, krev začne proudit rychleji a tím pádem se tělo více okysličuje.

Co vám může aplikování terapie Bemer přinést?

  • Budete se cítit lépe
  • Budete se rychleji uzdravovat
  • Sníží se vaše spotřeba léků
  • Zlepší se vaše koncentrace
  • Zvýší se vaše výkonnost
  • Zlepší se kvalita vašeho života

Veškeré informace si můžete přečíst zde >>> a pokud by si někdo chtěl BEMER vyzkoušet, neváhejte mě kontaktovat. Jsem z něj úplně nadšená:-)

Renáta Nováková
Jsem to prostě já.... Nadšeně propaguji zdravý životní styl, nedržím žádnou dietu, sportuji tak, aby mě to bavilo a přiměřeně svému věku, dělám jenom ty věci, které považuji za správné, snažím se lidem říkat pravdu, i když je to někdy nepříjemné, nesnáším přetvářku.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů najdete zde: http://rencanovakova.cz/gdpr/