Život nabral na obrátkách

Dvě dovolené a každá úplně jiná. Obě mi ale měly přinést stejnou věc.

A to klid v duši. 

Před 6 měsíci mi zemřel můj milovaný muž a od té doby znova hledám smysl života. 

Budovali jsme dům, tvořili společnou rodinu a chtěli jsme konečně cestovat a užívat si života. Bohužel někdo nahoře to zařídil jinak. 

A tak jsem se rozhodla, že budu cestovat i za něj a to si plním.

Na každé takové cestě mám dostatek času na přemýšlení a hledám způsob, jak zvládnout hluboké propady do smutku, stavy úzkosti, které mě občas přepadnou.

Vždycky, když si myslím, že už to mám zmáknuté, přijde zase situace, která vyvolá emoce, které mě překvapí a kolikrát srazí na dno.

Před pár měsíci mi ale vstoupil do života muž, který zásadně ovlivnil můj život a moje vnímání fyzického těla jako takového mi změnilo naprosto moje myšlení.

Ukázal mi, jak moc člověka ovlivní psychika, jak emoce ovlivní buňky v těle, že třeba nakonec onemocní.

Naučil mě trpělivosti, naučil mě, že život není jenom krásný ale dokáže být i krutý. 

Zamilovala jsem se jako blázen a slíbila mu bezpodmínečnou lásku, ale teprve teď se učím, co to vlastně je, milovat někoho bez podmínek. 

Vlastně ještě nevím, jestli to dokážu….

Do teď jsem řešila pouze fyzické tělo a nějakým emocem a duším jsem nepřikládala význam. Už nějakou dobu ke mně sice přicházely informace, že nemůžu oddělovat fyzické tělo od toho ostatního, ale co to ostatní vlastně je?

Kdo to ví?

Když si na to nemůžu sáhnout, tak to neexistuje?

Právě fyzická smrt mého muže mi otevřela dveře, za kterými jsem nevěděla, co najdu. 

Teď se střípky puzzle dávají dohromady a začínám vidět souvislosti. Na první dovolené jsem konečně našla čas na přečtení knihy od Brandon Bays, jmenuje se Cesta a je to přesně to, co jsem celou dobu hledala.

Na druhé dovolené, kdy jsem chodila dlouhé túry a měla čas přemýšlet, jsem se rozhodla, že přesně tohle chci v životě dělat. Nastuduju si návod, jak na to a chtěla bych pomoci lidem, kteří bloudí neustále v kruhu negativních emocí a neví, jak z něj ven.

Hloubkové čištění fyzického těla už mám zažité a vyzkoušené a když k tomu přidám ještě očistu duše, bude to v naprostém souladu s tím, co mi teď dává smysl.  Nedílnou součástí je samozřejmě můj milovaný Bemer, už jste ho vyzkoušeli?

Za pár měsíců se můžete těšit…..

A napadla mě ještě jedna věc, chci si splnit můj dávný sen, ale o tom zas někdy příště….

Renáta Nováková
Jsem to prostě já.... Nadšeně propaguji zdravý životní styl, nedržím žádnou dietu, sportuji tak, aby mě to bavilo a přiměřeně svému věku, dělám jenom ty věci, které považuji za správné, snažím se lidem říkat pravdu, i když je to někdy nepříjemné, nesnáším přetvářku.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů najdete zde: http://rencanovakova.cz/gdpr/