Ahoj,

poslední týdny jsou ve znamení změn a teď už taky bilancování. Blíží se konec roku a tak chci zhodnotit tento rok…..myslím si, že byl opravdu úspěšný.

První emoce už opadly a tak můžu sdělit své pocity Tobě, mému čtenáři.

Dva roky jsem pracovala ve volném čase u kamarádky Radky v Centru aplikovaného zdraví a krásy. Na začátku roku 2018 jsem četla, že tento rok bude pro mě velmi významný a tak jsem si říkala, fajn, bude více klientů, více lidem můžu pomoct.

Po většinu času to tak bylo a protože normálně pracuju 8 hodin denně v kanceláři firmy ASUS, i  tak jsem si našla dostatek času na své klienty. Naplňovalo mě to štěstím a uspokojením ze sebe samé, co všechno jsem za ty dva roky dokázala. Založila jsem si webové stránky, celé jsem si je sama po večerech poskládala a začala psát blogové příspěvky.

I přes svou prvotní nechuť jsem začala pracovat i s Facebookem a Instagramem a dalšími sociálními sítěmi, protože jsem pochopila, že bez toho to nejde. Založila jsem si dokonce i facebookovou stránku CAZAK, na které jsem sdílela své blogové články. Přečetla jsem spoustu knih a mailů od úspěšných lidí, kteří mě inspirují dodnes. Začala jsem tohle všechno milovat a už si bez toho nedovedu představit svůj život.

V průběhu roku se ale něco začalo měnit mezi mnou a dlouholetou kamarádkou Radkou a nějak se prostě stalo, že jsme se na začátku listopadu 2018 rozdělily a řekly si, že už nám to neklape a bude lepší, když si půjdeme každá svou cestou.

Nejdříve jsem si říkala, ty jo, tak co teď, 2 roky života v háji, všechno, co jsem se učila přijde nazmar:-(

Naštěstí mám ale skvělého manžela a rodinu a když jsem se všem svěřila se svými obavami, co dál a jak dál, pomohli mi svými radami a životními zkušenostmi a já jim za to moc DĚKUJU!!!

V roce 2018 jsme taky začali budovat v našem domě, kde bydlíme už 16 let, další pokoj. Původní záměr byl, že bude sloužit jako pokoj pro hosty a hlavně pro bráchu, který k nám často přijíždí na návštěvu z Londýna. A jak jsme si to pěkně plánovali, bleskl mi hlavou nápad a říkala jsem si….tak a já si z toho udělám Pracovnu. Večer, když budu potřebovat pracovat na webu nebo Facebooku, si tam pěkně zalezu a budu mít na to klid:-)

Začala jsem se hrozně těšit, že budu mít vlastní prostor na svého koníčka a představovala si různé aktivity, které bych tam chtěla dělat. A tak se to nějak všechno semlelo, že jsem začala uvažovat o své vlastní firmě.

Ještě teď, když to píšu, mi to pořád nedochází….já, že mám vlastní firmu???

Já, která jsem nikdy netoužila podnikat?

Nemůžu to pochopit, ale už taky nemůžu jinak. Nechci se toho všeho vzdát teď, když vím, jak žít svůj život naplno a ve zdraví a mohla bych tohle všechno předávat ostatním.

A taky že budu… do Vánoc chceme naše hnízdečko zdraví dodělat a pak hurá do práce.

Těším se na nové příležitosti a své první klienty v Mé nové poradně

Hravě o zdraví a stravě.

VÍTEJTE!!!

PS: měním své služby a další budou přibývat, mám v plánu spoustu věcí:-)

Renáta Nováková
Jsem to prostě já.... Nadšeně propaguji zdravý životní styl, nedržím žádnou dietu, sportuji tak, aby mě to bavilo a přiměřeně svému věku, dělám jenom ty věci, které považuji za správné, snažím se lidem říkat pravdu, i když je to někdy nepříjemné, nesnáším přetvářku.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů najdete zde: http://rencanovakova.cz/gdpr/