Zpětná vazba je nejvíc

Tento víkend jsem strávila ve společnosti báječných lidí z naší Bemer family. Pro mě to bylo první setkání, protože Bemer mám od letošního května. A hned od prvního dne jsem věděla, že tahle malá krabička mi změní život. Teď je prosinec a já už mám několik spokojených klientů a dva prodané přístroje.

Někdo by si řekl….není to moc, ale kdo mě zná a ví, co všechno jsem letos prožila a musela po smrti mého muže řešit, tak z mého pohledu je to skvělý výsledek:-) a hlavně, nejsem prodejce, jsem odborný poradce a když si někdo přístroj koupí, jsem jeho mentorem po celou dobu užívání:-)

Každý začátek je těžký a já se rozhodně nevzdávám. Naopak, mám před sebou velký úkol a cíl a to je moje CESTA, kterou jsem si dobrovolně zvolila.

Co mě ale nejvíc nabíjí, jsou recenze nebo jinak zpětné vazby od spokojených klientů, kterým jsem mohla díky BEMERu a mým znalostem o tom, jak se uzdravit bez chemie, pomoci.

To je to, proč tuhle práci dělám, protože to má SMYSL!!!

Chtěla bych se s vámi o jednu takovou recenzi podělit a protože je v angličtině, volně jsem ji přeložila do češtiny. Není to perfektní překlad a o tohle tady vůbec nejde….jde o to nadšení, které z toho textu cítím.

Zde je originál:

Hi Renco ,

I couldn’t be more grateful for your help with all my health challenges that came upon me this summer . Because of you and and your wisdom to help me thru wonderful applications of Bemer therapy I was able to enjoy my vacation in Ostrava !!!!!

It was not easy, few days after arriving in Czech I was diagnosed with shingles , and a whole list of health problems . Only after seeing my doctor in NY I learned that : my doctor NEVER seen shingles recovery as fast as mine and I had NO scars ,

Borelioza , I did need antibiotic for it , but it is gone without any problems , blood tests came out perfect !!! ,

Carpal tunnel problem in both hands is getting better thanks to Bemer !!!! There are Health Centers in New York that offer Bemer Therapy for Patients , But I decided to get one for my home because was so happy with positive results that I wanted to have one available anytime i needed it .

Thank You again , Basia

A zde volný překlad:

Ahoj Renčo,

Nemohu být dost vděčná za tvou pomoc se všemi mými zdravotními problémy, které na mě přišly toto léto. Kvůli tobě a tvé moudrosti a díky úžasným Bemer aplikacím, jsem si mohla užít svou dovolenou v Ostravě !!!

Nebylo to snadné, pár dní po příjezdu do Česka mi byl diagnostikován pásový opar a celý seznam zdravotních problémů. Teprve poté, co jsem navštívila svého lékaře v NY, jsem se dozvěděla, že můj lékař NIKDY neviděl zotavení se z pásového oparu tak rychle jako já a divil se, že nemám žádné jizvy.

Borelioza, potřebovala jsem na to antibiotikum, ale je to bez problémů, krevní testy vyšly perfektně !!!

Problémy s karpálním tunelem v obou rukou se díky Bemeru zlepšují !!!!

V New Yorku existují zdravotnická centra, která nabízejí léčbu pacientů Bemerem, ale já jsem se rozhodla koupit jeden přímo pro nás, protože jsem byla s pozitivními výsledky tak spokojená, že jsem chtěla mít jeden dostupný kdykoli potřebuji.

Děkuji znova Basia

Chtěla bych jenom dodat poznámku k borelioze, se kterou se trápí hodně lidí….Basia po celou dobu užívání antibiotik aplikovala Bemer každý den 2x 8 minut přesně tak, jak jsem jí vysvětlila. Bemer totiž dokáže díky zlepšené mikrocirkulaci, že antibiotika se dostanou přesně tam, kam potřebujeme.

Mluvila jsem s Basiou po telefonu a potvrdila mi, že krevní testy opravdu vyšly negativně na borelie!!! Po třech týdnech jsou výsledky negativní….za mě je to skvělé, vzhledem k tomu, co slýchávám od kamarádů, jak dlouho se s boreliemi trápí.

Kdo ještě neví, co je BEMER, může se mrknout na moje oficiální stránky zde>>> a nebo mě kontaktujte a přijďte si BEMER vyzkoušet osobně:-)

S láskou Renča

Renáta Nováková
Jsem to prostě já.... Nadšeně propaguji zdravý životní styl, nedržím žádnou dietu, sportuji tak, aby mě to bavilo a přiměřeně svému věku, dělám jenom ty věci, které považuji za správné, snažím se lidem říkat pravdu, i když je to někdy nepříjemné, nesnáším přetvářku.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů najdete zde: http://rencanovakova.cz/gdpr/